Twój niepowtarzalny e-sklep

Jeśli zastanawiasz się, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl przygotowało własne oprogramowanie, które jest proste w obsłudze i zarazem pełne zaawansowanych opcji. Wszystko dlatego, by dostarczyć naszym partnerom oraz ich klientom świadczenia na najwyższym poziomie. Otworzenie sklepu online na platformie Shopelo.pl to dostęp do rozwiązań dostosowanych do różnorodnych potrzeb osób, chcących rozpocząć sprzedaż w Sieci. Rozwiązania Shopelo.pl to obsługa szybkich płatności oraz dostaw, również do najpopularniejszych wśród dostępnych opcji Paczkomatów InPost – bez konieczności podpisywania umów z firmami kurierskimi. To integracje z platformami sprzedażowymi, programami finansowo-księgowymi oraz stronami zestawiającymi ceny i opinie, a to zaledwie część oferowanych przez nas usług.

Z zebranych przez nas informacji wynika, że używanie przygotowanych przez specjalistów Shopelo.pl rozwiązań daje firmie możliwość zaoszczędzenia kilka godzin pracy każdego dnia. Nasi eksperci regularnie dodają kolejne opcje, abyś jako sprzedawca mógł spokojnie prowadzić firmę, zachowując jednocześnie maksimum czasu. Oferowane pakiety pozwolą Ci dobrać korzystny plan, dostosowany do Twoich wymagań. Dodatkowo masz możliwość sprawdzenia naszej platformy nieodpłatnie przez 14 dni. Zobacz, że korzystanie z niej jest naprawdę proste i rozpocznij swoją przygodę ze sprzedażą w Internecie we współpracy z Shopelo.pl.

Otwierając e-sklep na platformie Shopelo.pl nie musisz posiadać zarejestrowanej działalności i możesz swobodnie sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowa. Sklep internetowy bez działalności to świetny pomysł, jeśli jesteś pasjonatem czegoś oraz pragniesz połączyć hobby z czerpaniem dochodów z ręcznego tworzenia produktów. To doskonałe wyjście, jeżeli chcesz dorobić do wypłaty, ale także sprawdzić pomysł na działalność internetową, w okolicznościach, gdy nie jesteś do końca pewien, jak zostanie odebrany przez klientów. Załóż sklep internetowy na Shopelo.pl i rozpocznij sprzedaż w Internecie. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji na każdym szczeblu współpracy. Odwiedź naszą stronę internetową, po znacznie więcej szczegółów.